Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 65 15 20 - приймальня

Наші колективи

Студія танцю Start Point

Студія танцю Start Point
Гагаріна 39 Rivne, Rivne 380931624952 Юлія та Вадим Жалюк. 4-15 160 https://www.facebook.com/Start.point.dance.school

Клубне об’єднання “Студія танцю Start Point” засноване в лютому 2017-го року. Засновники Юлія та Вадим Жалюк. В програмі навчання студії: сучасний танець (contemporary, modern jazz, floor work, partnering), основи класичного танцю, основи акробатики та партерний тренаж. У нас навчаються діти від 4-ьох до 16-ти років, а також є хоббі клас та заняття з розтяжки для дорослих. Щороку школа організовує звітні концерти, приймає участь в міських подіях та виїздить на конкурси в Україні та за кордоном. Учні студії та школи є призерами конкурсів у Рівному, Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Києві, Харкові, Чернігові, Житомирі та ін. міст Украіни, а також переможцями конкурсів у Болгарії та Польщі.

Наша місія: Забезпечувати наших учнів найновішими знаннями та навиками в сфері сучасного танцю. Розвивати креативність, фізичну витривалість та майстерність. Прищеплювати культуру та навики притаманні професійним танцівникам.

 Наші цілі:

1. Розвивати сучасний танець.

2. Розкривати творчий та фізичний потенціал кожної дитини.

3. Формувати у дітей навики та культуру, що притаманна професійним танцівникам.

4. Сприяти безпечності руху не приносячи шкоди дитячому тілу.

5. Прививати повагу до праці танцівника, педагога та хореографа.

6. Підготувати танцівників та допомогти їм в подальшій реалізації.

7. Розширювати кругозір та знання про культуру та історію сучасного танцю

На базі школи керівники часто організовують майстер-класи, танцювальні інтенсиви, літні табори, куди запрошують відомих українських хореографів, для того щоб діти могли розширювати свій кругозір та навчатися, як можна в ширшого кола педагогів.

Керівники та педагоги студії – Жалюк Юлія та Жалюк Вадим – молоді, перспективні та талановиті танцівники, учасники та переможці багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів з сучасного танцю.  Навчалися та продовжують навчатися у провідних педагогів-хореографів, як в Україні, так і за кордоном.