Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 65 15 20 - приймальня

Наші колективи

Естрадно-циркова студія ”Eridan”

Естрадно-циркова студія ”Eridan”
вул. Гагаріна ,6 +38068-086-56-52 Вікторія Климець 29 https://www.instagram.com/circusstudio_eridan/

Циркове мистецтво – це сила, відвага і краса!

Циркове мистецтво – це сила, відвага і краса! Це буря емоцій, таких як : подив, сміх, страх, радість, хвилювання... Це фантастичні і захоплюючі номери: від силових підтримок до акробатичних трюків, стрімких падінь та бездоганних фокусів… Це зовсім інший світ, який повністю стирає кордони можливого! Світ, який для своїх вихованців відкриває Зразковий ансамбль циркового мистецтва «Eridan»!

 Естрадно-циркова студія "Eridan була створена 1 вересня 2014 року на базі громадської організації клубу спортивного та бального танцю "Клуб 15". А в 2021 році їй було присвоєно звання «Зразковий ансамбль циркового мистецтва». Керівником студії є артистка цирку (повітряна гімнастка), випускниця ГУЦЭИ им. М.Н. Румянцева (Карандаша) м. Москва, Вікторія Климець.

Зразковий ансамбль циркового мистецтва «Eridan» - це єдина в Рівному школа циркового мистецтва для дітей та юнацтва. Навчання в студії здійснюється за комплексною авторською програмою, яка передбачає оволодіння: цирковими жанрами (акробатика, жонглювання, еквілібристика, повітряна гімнастика, гра з хула-хупами, клоунада, пластична гімнастика) та елементами сучасного танцю і сценічного руху.  

 За не великий період існування Зразковий ансамбль циркового мистецтва  "Eridan" став лауреатом та володарем Гран-прі на Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях і конкурсах, зокрема:

2015 рік, отримали Гран-Прі на всеукраїнському фестиваль-конкурсі мистецтв "Юні таланти України", м. Львів. 

2016 рік, отримали І місце на Міжнародному телевізійному дитячому фестиваль-конкурсі мистецтв "EURO MUSIC DANCE", м. Київ. 

2016 рік, отримали Гран-Прі на Міжнародному  фестиваль-конкурсі мистецтв "Зірковий парад", м. Львів.   

2017 рік, отримали І місце Міжнародному  фестиваль-конкурсі мистецтв "Арт Центр талантів - 2017", м. Рівне. 

2017 рік, отримали І місце на Всеукраїнському фестиваль-конкурсі мистецтв "Юні таланти України", м. Львів. 

2017 рік, отримали І місце на Міжнародному фестиваль-конкурсі " Inter Fest KITEN", Болгарія. 

2017 рік, отримали ІІ місце на Міжнародному фестиваль-конкурсі " KITEN ART TIME", Болгарія.

2021 рік,  отримали I та II місце на Міжнародному фестивалі «The Golden Fleece» м. Батумі Грузія;

2021 рік, отримали I місце в категорії «Оригінальний жанр. Кубок. Дорослі. Соло» на фестивалі «Freedom of dance» м. Черкаси;

Також у 2021 році ансамбль «Eridan» гідно представив наше місто на одному з найкращих Циркових фестивалів «No More Gravity 2021» в місті Києві! Де серед більше ніж 250 неймовірно сильних учасників зі всієї України, вихованці студії покорили серця професійного журі, у складі: Людмила Олексіївна Шевченко, Альона Дахновська, Пен Лю, Тетяна Валентинівна Кузнєцова і зайняли усі перші місця!

А на фестивалі «Диво цирк» учасниця студії взяла 1 місце з номером «Spirit of life», в жанрі повітряна гімнастика, працюючи на висоті 2,7 метра без страховки. Номер був відібраний на гала-концерт фестивалю, який проходив в Національному цирку України!

Зразковий ансамбль циркового мистецтва «Eridan» спрямований на спортивний і творчий розвиток діток віком від 5 років! Це велика сім’я, де є любов, віра і підтримка, де панує неймовірно тепла і дружня атмосфера. Сім’я, частинкою якої можете стати і ви!