Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 65 15 20 - приймальня

Наші колективи

Народний аматорський хор «ГОРИНЬ»

Народний аматорський хор «ГОРИНЬ»
Міський Палац Культури, вул. Гагаріна, 6 0962971341 Назаренко Михайло Іванович. від 18 років mpkrivne@ukr.net

Народний аматорський хор "Горинь" об’єднав вчителів, лікарів, працівників культури, економістів, підприємців, та інших рівнян, які не уявляють свого життя без вокального мистецтва, народної музики і пісні. Заснований цей творчий колектив у 1985 році. Ініціатор створення, перший і незмінний керівник хору - заслужений працівник культури України Михайло Назаренко. У скарбничці хору - найвищі нагороди фестивалів та оглядів-конкурсів Рівненщини. Високу оцінку журі колектив Назаренка здобув і на Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях.

Михайла Назаренка добре знають у Рівному. Він має відзнаку «За заслуги перед містом» ІІ ст., а його хор «Горинь» із 35-літнім стажем - учасник багатьох заходів, які відбуваються у місті та області.

У спогадах  - багато успішних гастролей по Україні та Європі. Українська пісня у виконанні цього колоритного колективу линула в Алжирі, Франції, Іспанії, Італії, Англії, Греції, Болгарії.

Творчі подорожі згуртовували, дарували радість і натхнення. А сусіди-поляки так полюбили хор «Горинь», що, 2019 року під час відзначення Дня Незалежності Польщі, вручили Михайлові Назаренку медаль і почесну відзнаку «Заслужений для польської культури».

Сьогодні хор «Горинь» – це 35 закоханих у народну пісню рівнян, репертуар, що нараховує не один десяток творів. Це твори української класики, народні, обрядові, духовні, повстанські, стрілецькі, козацькі пісні в авторських обробках, пісні слов’янських народів та твори сучасних місцевих авторів і композиторів. 

За 35 років хор «Горинь» не втратив своєї популярності. Його мистецтво - своєрідний зразок для творчих колективів Рівненщини. Його голос - неповторна краса нашої рідної української пісні.