Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 65 15 20 - приймальня

Наші колективи

Мистецьке об'єднання ”Едельвейс”

Мистецьке об'єднання ”Едельвейс”
Міський Палац Культури, вул. Гагаріна, 6 0673622121 керівник заслужений працівник культури України, Кавалер ордена Княгині Ольги третього ступеня Супонькіна Людмила Петрівна більше 500 http://www.edelweiss.rv.ua

30 років, відданих дітям, творчих, незабутніх, особливих років зростання, підвищення рівня професійності і, безумовно, любові до танцю, до ансамблю, до життя.

Мистецтво танцю, сотні яскравих вистав та концертів, перемоги у конкурсах та фестивалях – усе це незабутні миттєвості життя «Едельвейсу» та керівника цього творчого колективу заслуженої працівниці культури України, кавалера ордену «Княгині Ольги» ІІІ ст. Людмили Супонькіної. Якщо помножити півтисячі, бо саме стільки зараз у ансамблі танцю «Едельвейс»  рівнян, на три десятиліття, то вийде ціле місто. Місто, яке танцює, заряджає своєю енергією, стилем і досконалими «па».

Усе розпочалося 1989 року. Саме цього року Людмила Супонькіна приїхала у Рівне, і цього ж року організувала у нашому місті ансамбль сучасного танцю. У ансамблі танцювали понад 200 дітей.

Колектив набував досвіду і професіоналізму, виховав не лише цілу когорту танцюристів. а й власних хореографів та викладачів.  Нинішні керівники та провідні педагоги «Едельвейсу» - це колишні учасники, серед них і доньки Людмили Петрівни Супонькіної – Олена та Валерія.

- Помаленьку, додаючи в майстерності та кількості, ми розширювалися, - розповідає керівник народного ансамблю сучасного танцю «Сузір’я Едельвейс», заслужений працівник культури України Олена Присяжненко. - Учні вступали до вишів, ставали педагогами, Валерія вийшла заміж за учасника «Едельвейсу» Тараса Лагнюка, тож у колективі з’явився мужчина-хореограф, який із того часу незмінно веде юнацьку групу, з’явилися красиві хлопці… Це не можна було  спланувати завчасно, це відбулося тому, що зустрілися люди близькі за духом, світосприйняттям, за танцем… 

Творча родина «Едельвейс» - це три танцювальні колективи – два народних і один зразковий, але не обмежується хореографією - у складі об’єднання діє зразковий театр читця.

За 30 років назва ансамблю «Едельвейс» стала місцевим брендом мистецтва танцю. Сотні яскравих вистав та концертів, перемоги у конкурсах та фестивалях найвищих ґатунків, безмежна творчість і любов до своїх вихованців та рідного міста – все це "Едельвейс". Тож, не дивно, що його учасниками прагнуть стати чимало маленьких рівнян, закоханих у танець – значно більше, ніж можуть умістити групи творчого об’єднання. Нині у МО "Едельвейс"  півтисячі рівнян, але родина цього творчого колективу у рази більша, бо об’єднує випускників минулих років, сім’ї учасників різних періодів та шанувальників творчості.

- Я щаслива, що справа мого життя має продовження в моїх дітях, внуках та моїх вихованцях, - каже керівник МО "Едельвейс", Заслужений працівник культури України, кавалер ордену «Княгині Ольги» ІІІ ступеня Людмила Петрівна Супонькіна.

Талановиті, красиві, гармонійні – як педагоги, так і вихованці ансамблю «Едельвейс» дивують рівнян новими й неймовірними ідеями та проектами. І ще не раз здивують! Приєднуйтеся!