Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 65 15 20 - приймальня

Наші колективи

Симфонічний оркестр ”BREVIS”

Симфонічний оркестр ”BREVIS”
Міський Палац Культури, вул. Гагаріна, 6 0673643064 Геннадій Фіськов https://www.facebook.com/Brevis.Rivne

Джаз, авангардова музика, проекти фолькового та рокового формату. неймовірне, багатогранне музичне шоу з оркестрових, вокальних та естрадно-балетних номерів – це все «BREVIS» - симфонічний рок-оркестр, який запрошують на мега-події Рівного та великих міст України, а також на Міжнародні фестивалі і конкурси.

«BREVIS» створений у 2004р. Геннадієм Фіськовим та музикантами-однодумцями.

У 2007р. цьому творчому колективові присвоєно звання «народний».

2018 року  керівник і диригент рок-оркестру  отримав звання «Заслужений працівник культури і мистецтва України».

15 років тому в західній Україні це був перший такий рок-оркестр. Тепер у «BREVIS» — понад 400 гастрольних поїздок, як в Україні, так і у Європі.

У репертуарі — хіти легендарних рок-гуртів та виконавців Nazareth, Scorpions, Deep Purple, Metallica, Queen, Pink Floyd, Depeche Mode, Led Zeppelin, Bon Jovi, Europa, Michael Jackson, Robbie Williams у новому аранжуванні. А ще — аранжування на пісні рівненських гуртів Farinhate, Mangust, Мерва, ОТ Vinta, Чорні Черешні, М’яч Дредбол та луцьких гуртів Фіолет, Ріплей.

Багато уваги приділяється світловим та сценічним ефектам.

Почути, що керівник «BREVISу», заслужений діяч культури та мистецтва України Геннадій Фіськов, створює хіти у власному аранжуванні, не означає нічого. Треба побувати на його концерті, відчути ритм і злагоджене звучання усіх музичних інструментів його рок-оркестру. Відчути власний стиль і власні хіти Фіськова, а також поспостерігати за його поведінкою, тим, як він кайфує на сцені, диригуючи потужним колективом рок-музикантів та вокалістів.

Відчуй музику так, як відчуває її «BREVIS»!