Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 65 15 20 - приймальня

Наші колективи

Народний аматорський ансамбль джазової музики «ГЕЛІКОН»

Народний аматорський ансамбль джазової музики «ГЕЛІКОН»
Міський Палац Культури, вул. Гагаріна, 6 067-4937981 Леонід Давидович Юхневич від 18 років realtrombonist@mail.ru

Ансамбль працює в різних стилях естрадної та джазової музики, але основна увага приділяється диксиленду.

Народний аматорський ансамбль джазової музики "Гелікон" створено у 1986 році.

Перший керівник - Микола Панащук.

1997 року удостоєний званням "народний".  

За розвиток естрадної та джазової музики, пропаганду українського інструментального мистецтва ансамбль неодноразово відзначався Подяками, Грамотами та Дипломами керівництва КЗ «РМПК», відділу культури Рівненського міськвиконкому, обласного Центру народної творчості, міського голови.

На сьогодні народний аматорський ансамбль джазової музики «Гелікон» працює у такому складі: керівник - Л.Юхневич (тромбон), Владика В. (кларнет), Турко Б. (баян), Бондаренко П. (ударні), В.Чорноморець (труба), С.Жовнір (бас-гітара).

Колектив знаний не тільки в Україні, а й за кордоном. Цьогоріч ансамбль «Гелікон» відзначає своє 35-річчя. За цей час в колективі працювали та навчалися: Богдан Кравчук – саксофоніст Київського цирку, аранжувальник, працює з біг-бендом Дениса Аду; Ірина Бабич – саксофоністка «Freedom.Jazz»; Михайло Земельський – перкуссіоніст переможниці «Євробачення» Руслани Лижичко, працював з групою «Скай» та «Лос Динамос», багато подорожував за кордоном, зараз Михайло ударник симфонічного оркестру «Brevis»; Дмитро Драм – ударник рок-гурту «O.Torvald»; Юрій Садовий – звукорежисер (бас-гітара), студія «Tenday».

Також на початку свого творчого шляху в «Геліконі» співали знані рівненські виконавці – Юлія Тимочко та Мирослава Толочик.

Ансамбль «Гелікон» бере активну участь у музичному житті міста та області. Влітку часто виступає на відкритих сценах. 

Репертуар діксиленду різноманітний та постійно оновлюється джазовими стандартами. Значна увага приділяється обробкам українських пісень, стилістиці та імпровізації.