Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 65 15 20 - приймальня

Наші колективи

Зразковий аматорський ансамбль танцю «КРАЛЕЧКА»

Зразковий аматорський ансамбль танцю «КРАЛЕЧКА»
Міський Палац Культури, вул. Гагаріна, 6 0672590042 Волкова Тетяна Володимирівна від 2 років 80 https://kralechkarivne.jimdo.com

Колектив налічує близько 70 осіб віком від 2 до 18 років (5 груп: основна, підготовча, молодша та групи для малят, які займаються за програмою «Перші кроки»). У його репертуарі є сучасні естрадні, українські стилізовані танці; street dance. Зразковий аматорський ансамбль танцю «Кралечка» - постійний учасник культурно-масових заходів, благодійних концертів міста, області, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів, конкурсів.

Репертуар: сучасні танці, українські стилізовані танці, street dance, мажоретковий спорт,черлидинг. Зразковий ансамбль танцю «Кралечка» завжди відрізнявся своїм творчим обличчям, оригінальністю та колоритністю. Ми пропонуємо нову програму з хореографії для малюків «Перший Крок», створену на базі колективу. В програмі розроблена система занять з музично-ритмічних рухів, ігор та гімнастичних вправ, в якій музиці відводиться провідна роль, а рух розглядається як прояв емоцій, пов'язаних з музичним образом.

 

Ансамбль «Кралечка» є активним учасником у загальноміських заходах, зокрема, таких як: День міста, День Незалежності, Різдвяні та Великодні свята, День захисту дітей, благодійні концерти, тощо, а також приймає участь в багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, на яких здобуває перемоги та відзнаки.