Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 65 15 20 - приймальня

Наші колективи

Народний аматорський ансамбль бального танцю «Флеш»

Народний аматорський ансамбль бального танцю «Флеш»
Міський Палац Культури, вул. Гагаріна, 6 0671634898, 0679036438 Гриценюк Роман Анатолійович, Гриценюк Дарина Сергіївна https://www.facebook.com/flashrivne

Колектив має професійний викладацький склад. Керівник Гриценюк Роман Анатолійович дуже наполегливий, самовідданий, ініціативний, неординарний, вимогливий до себе, своїх колег та вихованців, користується повагою серед батьків учасників танцювального клубу. Має хороші організаторські здібності у повсякденній роботі клубу, концертній діяльності та поїздках. Вміло будує навчально–виховний процес, проведення групових та індивідуальних занять та є активним громадським діячем. Танцювальний колектив під керівництвом Романа Анатолійовича є постійним учасником різноманітних мистецьких заходів, офіційних урочистостей, святкуваннях міста та області, подіях у сфері моди. Окрім концертів та творчих вечорів Гриценюк Роман Анатолійович є організатором одного з наймасштабніших проектів у Західній Україні - Всеукраїнського фестивалю зі спортивно – бальних танців «Різдвяний бал», який в цьому році проходитиме вдванадцяте, неодноразово збираючи кращі танцювальні пари зі всіх регіонів України.

Танцювальний клуб "Флеш" за п’ятнадцять років існування виховав велику кількість спортсменів, артистів, чемпіонів області та призерів України, людей, які не уявляють свого життя без руху, без танцю. Вихованці неодноразово завойовували серця суддів всеукраїнського та міжнародного класу, адже за плечима величезний досвід виступів і перемог на паркетах України, Франції та Ізраїлю, Молдови. Нещодавно у Чемпіонаті України за версією Спілки громадських організацій спортивного танцю України (СГОСТУ) наше місто представляли пари танцювального клубу "Флеш". Максим Малютчик та Анна-Марія Бойко стали півфіналістами у категорії "Дорослі". Богдан Варварук та Марія Климчук, Стипендіат міського голови Рівного, — чемпіонами СГОСТУ в латиноамериканській програмі у категорії "Ювенали 1". А танцювальний дует у складі Дениса та Діани Лисенків став абсолютним чемпіоном з європейської та латиноамериканської програми у категорії "Ювенали 2". Ця пара завоювала призові місця й на Міжнародному фестивалі зі спортивно-бальних танців "Різдвяний бал — 2016", вони ж здобули приз глядацьких симпатій. Головним наставником і тренером клубу є Роман Гриценюк — керівник Народного ансамблю бального танцю «Флеш» Міського палацу культури, спеціаліст у сфері хореографії, старший викладач кафедри хореографії РДГУ, президент Спілки спортивного танцю Рівненської області, суддя Вищої категорії. Усі викладачі клубу — випускники кафедри хореографії РДГУ, вихованці колективу, дипломовані спеціалісти. "Флеш" є організатором Міжнародного фестивалю зі спортивно-бальних танців "Різдвяний БАЛ" та Всеукраїнського фестивалю-конкурсу із хореографічного мистецтва «Grand Spring Festival”, який проходитиме 6-7 травня в нашому місті.

 

На базі Танцювального клубу «Флеш» стрімко розвивається Студія балету «Флеш». Керівник студії, Дарина Гриценюк,  зуміла привити любов до класичного танцю своїм вихованцям! Маленькі балеринки уже встигли завоювати призові місця на Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах. Марія Цимбалюк виборола Гран прі на Міжнародному дитячому фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник», а Анастасія Мельничук стала володаркою Гран прі на Міжнародному фестивалі конкурсі «Київ – місто єднання».

 У 2020 році Дариною Гриценюк та вихованцями студії була поставлена новорічна танцювальна вистава «Лускунчик»! Справжня симфонія про дитинство, яка нагадала усім діткам, про те як важливо мріяти! Адже мрії відкривають перед нами рожеве море надій!

А у 2021 році студії балету «Флеш» присвоїли звання - Зразкового ансамблю класичного танцю «Флеш»! На небосхилі засяяла нова яскрава зірка!

 

Жоден концерт не обходиться без участі «Флешу»! У всіх мистецьких заходах, офіційних урочистостях, святкуваннях міста та області, подіях у сфері моди, корпоративних вечірках ви можете спостерігати за їхньою творчістю. Перша в Україні танцювальна вистава «TANGO BAR» Народного ансамблю бального танцю «Флеш» неодноразово підкорювала сцени Рівного та області.

 Викладацький склад має багатий досвід у постановках професійного, креативного весільного танцю молодят. До навчання у клубі запрошуємо усіх, хто бажає оволодіти мистецтвом танцю! Набір у групи відбувається постійно. Усі дорослі можуть навчитися танцям європейської та латиноамериканської програми. А також займатися у групі зі стретчінгу (розтягування м`язів). Систематично для учасників проводяться майстер-класи з відомими педагогами України, Росії та Європи.