Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 65 15 20 - приймальня

Наші колективи

Народний аматорський духовий оркестр

Народний аматорський духовий оркестр
Міський Палац Культури, вул. Гагаріна, 6 0975068178 Подганюк Наталія Миколаївна

Народний аматорський духовий оркестр міського Палацу культури був створений в 1964 році, а в 1989 році йому було присвоєно почесне звання «Народний».

 Народний аматорський духовий оркестр міського Палацу культури був створений в 1964 році, а в 1989 році йому було присвоєно почесне звання «Народний».

Протягом всього часу свого існування колектив є активним учасником міських урочистих заходів, марш-парадів, заходів Міського палацу культури, лауреатом багатьох фестивалів та конкурсів у місті та області. Також він неодноразово нагороджувався почесними грамотами та дипломами.

      

2008 – участь у мистецькому вечорі-пам'яті В.Івасюка (Рівне).                      

2009 – участь у концерті до Дня визволення Рівного від німецько-фашистських загарбників; обласне свято духової музики та марш-парад духових оркестрів (Клевань, Скольмо); марш-парад до Дня Незалежності, Дня міста.

2010 – участь колективу у святковій ході до Дня Перемоги; сольний концерт до Дня Незалежності (Сарни); марш-парад до Дня міста (Рівне).

2011  – участь у регіональному фестивалі духової музики «Дзвенить оркестрів мідь».

2012 – сольний концерт «Інший простір»;                                   

2012 - 2014рр. - обласне свято духової музики та марш-парад духових оркестрів (Клевань, Скольмо); марш-парад до Дня Незалежності, Дня міста.

2014 – участь у регіональному фестивалі духової музики «Дзвенить оркестрів мідь»; ювілейний концерт з нагоди 50-річчя від дня створення духового оркестру.

2015 – участь у регіональному фестивалі духової музики «Дзвенить оркестрів мідь»; концертна програма в рамках проекту «Рівне. Літо. Музика».

2016 – участь у святкуванні Дня Європи; участь в обласному фестивалі духової музики «Дзвенить оркестрів мідь» (Скольмо).

2017 – участь в урочистостях з нагоди Дня Перемоги (м. Здолбунів); участь у регіональному фестивалі духової музики «Дзвенить оркестрів мідь»; участь у марш-параді духових оркестрів.

2018 – концертна програма оркестру у відкритті мистецького проекту «Рівне.Літо.Музика»; участь у плац-концерті «Оркестрів мідь вітає Україну».

 2019 – святковий концерт з нагоди 55-ї річниці від Дня створення творчого колективу; «Рівне.Літо.Музика»; участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України; участь у ювілейному концерті зразкового аматорського ансамблю танцю «Кралечка».

2020 – плац-концерти з нагоди Дня Незалежності України та Дня Міста.

 

В даний час колектив налічує 18 учасників. Оркестр виконує музику різноманітних стилів та напрямків: класична та народна, естрада та джаз, попурі, марші, вальси, танго і ін. Репертуар складається з творів українських та зарубіжних композиторів-класиків, а також церемоніальної музики та творів малих форм.