Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 65 15 20 - приймальня

Історія

Історія Рівненського міського палацу культури

Рівненський міський палац культури, в народі «Текстильник», радує мешканців нашого міста різноманітними заходами,

Загалом, на базі палацу функціонує 30 клубних формувань. З яких, -13 творчих колективів носять звання «народний» та 8 творчих колективів – звання «зразковий». Творча діяльність міського палацу культури характеризується проведенням різноманітних заходів: розважальних, тематичних, благодійних, патріотичних, авторських.

На сьогоднішній день Рівненський міський палац культури має чудову базу для проведення культурно-освітньої діяльності. Завдяки площам і технічному оснащенню заклад якнайкраще пристосований для  проведення культурних та суспільних заходів – концертів, виставок, проектів, фестивалів.

На сцені палацу відбуваються виступи зірок естради, фольклорних колективів, проходять гастролі театральних труп України. Хотілось би згадати деякі яскраві концерти:  гурту «Друга ріка», скрипаля-віртуоза Василя Попадюка, творчий вечір Олексія Мочанова, різдвяний концерт Ірини Федишин, творчий вечір Ади Роговцевої, концерт Ольги Полякової, виступ легендарного гурту «ManSound»,комедійно-вокальна програма від «Лісапетного батальйону»,  шоу-програми від «Вар”ятів» та Сергія Притули, унікальні комедійні вистави театру імпровізації «Чорний квадрат»… і цей перелік можна легко продовжувати…

Міський палац культури відіграє важливу роль в розважально-мистецькому процесі Рівного та області і є одним з найкращих центрів дозвілля для дорослих та дітей.