Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 65 15 20 - приймальня

Новини

Святкування 45-річчя Міського палацу культури!

Святкування 45-річчя Міського палацу культури!

Грандіозне «Open air» святкування 45-річчя Міського палацу культури відбулося!

Це було по-новому, по-собливому, неочікувано, мега масштабно і надзвичайно душевно, тепло і атмосферно!

Все, що ми можемо уявити - реально! І в цій реальності ми шукаємо себе, своє творче обличчя в мистецтві, свою єдину дорогу в мистецтві!

Міський Палац Культури – це талановиті, трудолюбиві, натхненні, креативні і безмежно закохані у свою справу танцівники, вокалісти, музиканти, читці та циркові артисти! Ті, які відкрили своє серце і подарували усім гостям свята грандіозне шоу у супроводі симфонічного оркестру «Brevis»! 37 творчих колективів вражали своїм професіоналізмом, крутою енергетикою та яскравими, чуттєвими, глибокими і драйвовими номерами.

 

Окрім концертної програми на всій території палацу проходив святковий ярмарок майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, виставка робіт художньої студії, пленер та виїзна торгівля, а також дітки мали змогу відвідати майстер-класи, атракціони, поласувати смачним морозивом, поп-корном, солодкою ватою та безкоштовно розважитися на батутах!

Була пророблена колосальна робота для того, аби це свято вдалося на всі 100%!  І нам це вдалося!

 

Міський Палац Культури висловлює особливу подяку компанії «Viola» - технічне забезпечення свята (звук, світло, екран, сцена), а також ТОВ «Степанькурорт», волонтерам церкви «Христос є відповідь», КАТП 1728 та Рівненському Зоопарку!