Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 65 15 20 - приймальня

Наші колективи

Клубне об’єднання «Вокальна студія Фарини «Солоспіви»

Клубне об’єднання «Вокальна студія Фарини «Солоспіви»
м. Рівне, вул.Гагаріна,6, Рівненський міський палац культури 0673636433 Наталія-Марія Фарина 9-40 років

Клубне об’єднання «Вокальна студія Фарини «Солоспіви» - наймолодший творчий колектив міського палацу культури. Створена студія народною артисткою України Наталією-Мариною Фариною у 2019 році, але вже стала популярною серед рівнян, бо повчитися сольному виконанню пісень у народної артистки України престижно. Вікова категорія учасників студії – від 9 до 40 років.

Наталія-Марина Фарина – оперно-концертна співачка. Її голос особливий, її талант – перлина Рівненщини. Вона  член журі міжнародних конкурсів - «Кримська весна», «Stankovych fest», Всеукраїнських конкурсів - «Червона калина» та «Бурштинові солоспіви».

Наталія-Марина Фарина записала 11 компакт-дисків, виступала в Болгарії, Греції, Франції, Німеччині, Югославії, Словаччині, Росії, Польщі, Болгарії та Аргентині.

Голос цієї народної артистки та її вихованців часто звучить на телеканалах Рівного та Національної телерадіокомпанії України. Тому йдуть до Наталії-Марини Фарини рівняни, які хочуть сформувати власну манеру і характер виконання сольного співу.

У студії Фарин рівняни навчаються естрадному та академічному вокалу, покращують сольне виконання пісень, зокрема й у супроводі фортепіано. У майбутньому вони зможуть записувати власні пісні у студії звукозапису та співпрацювати з інструментальними й хореографічними колективами для створення спільних проектів.