Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 65 15 20 - приймальня

Наші колективи

Рок-гурт АROMA: смак музики

Рок-гурт АROMA: смак музики
м. Рівне, вул. Гагаріна,6 096-17-27-714 Роман Іванашко 5

АROMA виконує рок-мелодії із репертуару різних гуртів світу. Перший репертуар - авторські пісні засновника та беззмінного керівника Романа Іванашка, а також учасників колективу.

АROMA – це справжнє захоплення, аромат музики. Він щоразу різний, бо змінюються і смаки, і вподобання самого натхненника гурту. Змінювався і творчий склад учасників, але стабільною залишалася любов домузики: музичних інструментів, до своїх слухачів. І до пісні.

- Що більше виступаємо на фестивалях, конкурсах, на майданчиках рідного Рівного, то більше досвіду набуваємо, то більше людей нас чують , висловлюють свої враження, і нам це дуже до вподоби, - розповідає засновник та керівник гурту Роман Іванашко.

Уже чимало фестів за плечима, і вони надихають музикантів, тримають в тонусі, бо одна справа – збиратися після трудового дня і грати для себе – інша – демонcтрувати виконавську майстерність перед глядачами.

Але АROMA впевнено нарощує репертуар, творчі «м’язи», якщо так можна сказати і знаходить все більше шанувальників. Учасники гурту впевнені у собі, готові ділитися енергією рокових мелодій із нами, і успішно роблять це за найменшої нагоди.

Коли мелодія звучить у душі, коли руки, звичні до іншої праці, увечері тягнуться до гітари, то , звісно, аромат музики виходить смачним, бажаним, чистим.

Шукайте рок-гурт АROMA на афішах, в концертних програмах, слухайте і отримуйте задоволення!