Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 65 15 20 - приймальня

Наші колективи

Шоу-проект “Флогістон”

Шоу-проект “Флогістон”
Міський Палац Культури, вул. Гагаріна, 6 0681469005 Сергій Грицюк

Шоу-проект “Флогістон”– це команда артистів, яка існує з 2012 року. Театралізовані номери шоу-проекту “Флогістон” стануть феєричною окрасою будь-якого свята: весілля, дня народження, ювілею, вечірки, випускного вечору, корпоративу, рекламної акції вашої компанії тощо. Індивідуальний підхід і майстерність наших артистів забезпечать вам яскраві враження, додадуть святу гостроту відчуттів і залишать незабутні спогади. Високий рівень нашого професіоналізму гарантує безпеку вам і вашим гостям.

Шоу-проект “Флогістон”– це команда артистів, яка існує з 2012 року.

Театралізовані номери шоу-проекту “Флогістон” стануть феєричною окрасою будь-якого свята: весілля, дня народження, ювілею, вечірки, випускного вечору, корпоративу,  рекламної акції вашої компанії тощо.

Індивідуальний підхід і майстерність наших артистів забезпечать вам яскраві враження, додадуть святу гостроту відчуттів і залишать незабутні спогади. Високий рівень нашого професіоналізму гарантує безпеку вам і вашим гостям.

Працюючи з 2012 року, ми згуртували дружній колектив з шести артистів, створили декілька різних вогняних та світлових шоу програм, накопичили чималий якісний досвід з організації та проведення вогняно-піротехнічних шоу в Рівненській, Волинській, Житомирській, Львівській, Тернопільській, Хмельницькій областях та місті Київ. В арсеналі колективу – ексклюзивні дизайнерські костюми, різноманітні світлові та піротехнічні спецефекти, велика кількість вогняного та світлового реквізиту. Кар’єра нашого колективу тісно пов’язана співпрацею з професійними музикантами, танцюристами, ведучими, піротехніками, модельєрами, ковалями і далеко-далеко не лише з ними.