Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 65 15 20 - приймальня

Наші колективи

Гурт Con Amore (З ЛЮБОВ’Ю)

Гурт  Con Amore (З ЛЮБОВ’Ю)
Міський Палац Культури, вул. Гагаріна, 6 https://www.facebook.com/musicConAmore/?fref=ts

Інструментальний ансамбль "CON AMORE" створений у 2016 році. В 2019 творчому колективові присвоїли звання "народний". Оскільки творчих людей поєднала любов до скрипки, то його учасники обрали назву "CON AMORE", що в перекладі з італійської "З ЛЮБОВ'Ю". Колектив "CON AMORE" відрізняється від інших творчих колективів своїм нестандартним поєднанням інструментів, аранжуванням відомих творів керівником ансамблю і виконанням власних авторських джазових композицій. А ще ансамбль "CON AMORE" майже родинний. З батьками виступають їх діти, занурюючись в атмосферу творчості та музики. Тому й концерти виходять по-сімейному теплими та особливими. Кожен тут грає із любов'ю. З любов'ю до Бога, з любов'ю до слухачів та з любов'ю до музики!

 Скрипка – це не тільки романтично-класичний інструмент, у нас в колективі, принаймні не зовсім так, - ділиться Лілія Ібулаєва, керівник гурту. - В мене є великий досвід гри в рок- та в панк-гуртах, хоча як професійний скрипаль працюю і в симфонічних та в джазових оркестрах. Інші наші скрипальки теж не обмежені вузьким, стандартним мисленням, що скрипаль грає тільки Чайковського. У складі гурту - професійний ударник, він теж нестандартно підходить до виконання, має великий досвід роботи у поп-групах. Ще одна наша «родзинка» - бас-гітарист Євген Ольховик, джазовий композитор, музику котрого ми граємо. Отож, половина нашого колективу – професіонали, половина – аматори дуже різного рівня. Тому всі твори, які виконуємо, попередньо розкладаю на партії з різним ступенем складності.

Колектив розпочався з того, що, граючи в інших музичних ансамблях, зустрілися рідні душі, об’єднані любов’ю до музики, котрі у вільний час разом награвали улюблені мелодії – спочатку для себе, потім для друзів, далі - на волонтерських концертах, а згодом гармонійно влилися в ритм життя костелу Петра і Павла в м. Рівному. З моменту створення гурт працює в малих формах. Невелика кількість учасників робить колектив мобільним. Адаптації музичних творів розраховані на мінімальне використання елементів підсилення звуку. В теплу пору року "Con Amore" часто грає на відкритих сценічних майданчиках. Але головна фабула гурту - актуальна музика для широкого кола слухачів. Тому в репертуарі колективу левову частку складають твори сучасних популярних композиторів (Дженкінс, Ціммер, Бадельт, Прайс, Арнольд, Мансел). Головне їх кредо – творчість та оригінальність.

- Є маса ідей, творча енергетика потребує реалізації: якийсь час музикант може грати тільки для себе і для близьких, а потім настає момент, коли він мусить показувати свою працю, та й композитор пише для всіх і дуже погано себе почуває, якщо його твори не грають.

Зазвичай сольні концерти гурту «CON AMORE» є програмними – приміром, «Фальсифікація», «Навколо світу за 80 хвилин», «Машина часу», «Ретроспектива» – кожен із них відрізняється від інших концептуально, стилем виконання, репертуаром.

- Щороку готуємо по три оригінальні сольні концерти, - резюмує Лілія Ібулаєва. – Рух – це життя, ми завжди працюємо над новими композиціями, наповнюючи своє життя новизною: деякі мелодії даються нам легко, інші - складніше, але це ж наші маленькі досягнення і кроки вперед.

А ще гурт «CON AMORE» - майже родинний. Часом члени родин підіграють основному складу гурту – хтось – на гітарі чи скрипці, нерідко із дорослими виступають й діти, занурюючись в атмосферу творчості та музики. Тому й концерти виходять по-сімейному теплими та особливими. Кожен тут грає із любов’ю. З любов'ю до Бога, з любов'ю до слухачів та з любов'ю до музики!