Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 65 15 20 - приймальня

Новини

Сьогодні хор «Горинь» – це 35 закоханих у народну пісню рівнян... Його голос - неповторна краса нашої рідної української пісні.

Сьогодні хор «Горинь» – це 35 закоханих у народну пісню рівнян... Його голос - неповторна краса нашої рідної української пісні.

В цю неділю в палаці культури лунала українська пісня у виконанні Народного хору «Горинь» у супроводі Народного духового оркестру палацу культури!
Як відзначив директор палацу
Анатолій Чугуєвець
: «Сьогодні хор «Горинь» – це 35 закоханих у народну пісню рівнян... Його голос - неповторна краса нашої рідної української пісні.»
На концерті був присутній колишній художній керівник і директор палацу @Микола Панащук, на очах якого цей колектив створювався, ріс та розвивався.Пан Микола відмітив, що за 35 років хор «Горинь» не втратив своєї популярності. Його мистецтво - своєрідний зразок для творчих колективів Рівненщини.
Привітати хор завітали представники національної поліції України!Привітали колектив, побажали розквіту і подальшого процвітання і нагородили керівника хору Назаренка Михайла Івановича нагрудним знаком «ВІДЗНАКА» головного управління національної поліції України в Рівненській області.
На концерт завітали сотні шанувальників української пісні! Концерт видався чуттєвим, з атмосферою затишку і чаруючим співом вокалістів хору у супроводі духового оркестру палацу.