Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 65 15 20 - приймальня

Новини

У керівника МО «Едельвейс» - день народження!

У керівника МО «Едельвейс» - день народження!

Колектив міського палацу культури та особисто директор Анатолій Чугуєвець щиро вітають керівника МО «Едельвейс» Людмилу Супонькіну з днем народження!

Людмила Супонькіна – знакова особистість не тільки для міського палацу культури, а й для всього Рівного.  Вона - Заслужений працівник культури України, кавалер ордена «Княгині Ольги» ІІІ ст. На її рахунку - сотні яскравих вистав та концертів, перемог у конкурсах та фестивалях, тисячі вдячних учнів та їхніх батьків, щасливі очі тих, хто по-справжньому закоханий у мистецтво танцю.

У Рівне Людмила Супонькіна приїхала 1989 року. Цього ж року вона організувала у нашому місті ансамбль сучасного танцю. У ансамблі танцювали понад 200 дітей.

Зараз у МО «Едельвейс» півтисячі рівнян. Якщо помножити цю цифру на три десятиліття, бо уже понад тридцять років «Едельвейс» виховує талановитих танцюристів, які презентують Рівне не тільки в Україні, а й за кордоном, то вийде ціле місто. Місто, яке танцює, заряджає своєю енергією, стилем і життям.

Понад тридцять років мистецьке об’єднання «Едельвейс» на грані популярності. Це вже родинний і наш – рівненський бренд мистецтва. Успіх «Едельвейсу» - це і доньки Людмили Супонькіної - Валерія Супонькіна-Лагнюк та Олена Присяжненко. Вони з дитинства полюбили мистецтво танцю, сцену і «Едельвейс», як і їхня матуся та наставниця.

Тож прийміть Людмило Супонькінко найщиріші вітання із Днем народження! Нехай розцвітають на Вашому шляху найніжніші квіти, а слава МО «Едельвейс» множиться! Успіхів Вам і всій Вашій творчій родині! Щастя, радості, здоров’я та талановитих вихованців!