Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 24-40-86, 24-15-13,

Новини

«Діалог» відкриває таланти в Болгарії

«Діалог» відкриває таланти в Болгарії

-         Організувати конкурс було нескладно. Ми співпрацювали із болгарською туристичною агенцією «Денма тур", що допомогла з умовами проведення конкурсу, познайомила нас з дирекцією вар'єте, в якому відбувалися заходи. Там дуже чудові умови – як для глядачів, так і для конкурсантів: велика, дуже класна зала на 520 місць, найсучасніше  обладнання - світло, екран, звук, дуже багато гримерок нам надали в користування, словом, всі умови для крутого фесту! – професійному захопленню Елли Манелюк, керівника зразкового ансамблю сучасного танцю «Діалог» не було меж. - Ми вперше проводили фестиваль за кордоном, тож вирішили стартувати без пафосу і запросили до участі 200 конкурсантів з України, Болгарії та США. Всі залишилися задоволені.

Українські конкурсанти здебільшого змагалися у хореографічному мистецтві, а от американська делегація була більш строкатою: до неї увійшли представники театрального світу, солісти, і навіть меценати – усі вони приїхали, як кажуть, у розвідку, аби побачити, як воно все складеться, на цьому І-му мультижанровому конкурсі «Sea stars» і наступного року, можливо, сформувати більш чисельну делегацію.

Серед американських гостей був меценат Леонардо Могул, він очолює свій благодійний фонд у США і допомагає малозабезпеченим діткам – пообіцяв наступного року профінансувати участь у нашому фестивалі кількох діток із США. А Володимир Гольштейн із Чикаго, окрім того, що був членом журі, провів для дорослих так звані IQ-батли. Виграли команди, в яких були різновікові гравці, бо запитання стосувалися як культури минулих років, так і сучасного мистецтва, - Елла Манелюк не натішиться, наскільки активними на фестивалі були дідусі бабусі, мами, котрі приїхали сюди разом з дітками. Вони перші зголошувалися до участі в конкурсах та спортивних змаганнях, танцювали, а одна мама наступного року планує стати нашою конкурсанткою і представляти сольний номер. - Отак ми відкриваємо таланти!

Та й сам «Діалог», незважаючи на невеличке представництво – на фестивалі танцювали тільки 13 вихованців ансамблю, показав клас! Додому палацівці привезли дипломи беззаперечних переможців (перші місця) у 2-х вікових категоріях – танцівників віком 8-10 років і 11-13 років.

Кажуть, якщо щастить, то на повну – так сталося і з нашими «діалогівцям» в Албені: паралельно там відбувався і футбольний турнір із солідним представництвом – орієнтовно до 900 учасників. І не повірите, хто організовував для них фінал – так, звичайно, «Діалог», і вже точно не відгадаєте, кого там зустріли…

- Для нас несподіванкою була наша рівненська дитяча команда «Верес» - ми ж не знали, що вони там, наші дівчатка навіть зустріли своїх однокласників. Це було дуже несподівано: ми разом танцювали на дискотеках, разом проводили час, вони зовсім інші, але це дуже цікаво, коли діти здружуються і спілкуються…

Ну і, звісно, відпочинок: нові краєвиди, пляж, на території готельного комплексу - кипариси, сосни, і якимось дивом – незвичайні, ароматні магнолії.

Словом, море: драйву, творчості, дружби і морозива. А головне – вже зараз море бажаючих наступного року поїхати на 2-й Міжнародний мультижанровий фестиваль «Sea stars». Приєднуйтеся, збирається гарна компанія!