Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 24-40-86, 24-15-13,

Новини

Звітний концерт клубного об’єднання «Алєкса спорт денс» відбувся по-сімейному тепло. Зібрали 5 тисяч гривень для онкохворих діток

Звітний концерт клубного об’єднання «Алєкса спорт денс» відбувся по-сімейному тепло. Зібрали 5 тисяч гривень для  онкохворих діток

Група за групою виносили на публіку свій повністю оновлений репертуар учасники колективу, викликаючи у присутніх відчуття родинності.

А як же інакше, коли дехто із танцівників та танцівниць займаються у колективі по 11 років! Уявіть тільки – упродовж усіх років навчання у школах ці юнаки та дівчата  паралельно працювали над своїм танцювальним мистецтвом. І таки це помітно – старші вихованці були настільки органічні у танці, що відразу розумієш: ті 11 років в «Алєксі» - це роки щастя, роки насолоди танцем, роки праці, але для задоволення, а не з примусу, роки перемог на фестивалях і просто дружби (а може, й закоханості, але ми про це не дізнаємося)…

Власне, про це й мовила своє прощальне слово до випускників Віталія Алексеєва, керівник клубного об’єднання. І слово це було тепле, материнське:

-          Коли вас сюди привели батьки, дехто з вас плакав, не хотів залишатися, але, бачите, як склалося – ми стали родиною, і мені дуже сумно, що ви, такі рідні і мої, сьогодні відтанцювали свій останній звітний концерт у складі нашого колективу.

Ці слова – до Андрія Коваля, Богдани Карашевич, Романа Дмитрука та Вікторії Юрченко. Хлопці, звісно, відреагували миттєво, поділившись своїми  жартівливими спогадами: найбільше запам’яталося з першого року навчання, кажуть, «вийми пальця з носа».

На зміну старшим, котрі стали випускниками, підростають середні, менші – покоління за поколінням вихованців – їм завжди є на кого рівнятися, є кому їх підтримати, як ведеться у великій родині – діти тягнуться одні до одних, беруть приклад з кращих, вчаться, і так минають роки, нарощуюється танцювальний інтелект, рухи набувають автоматизму, і без цього вже важко уявити своє життя.

-          Коли приходить малеча, разом з нею приходить і нове натхнення. Цей концерт – це те, що нам хотілося поставити, і тому вийшло щиро, по-доброму. І дякую за благочинність. Підтримати тих, кому важко  – це велика справа у наш час, - Віталія Алексеєва задоволена, що їм вдалося зібрати кошти для онкохворих.

Прекрасно виступали всі – світилися зсередини, ділилися з глядачами радістю, дітки відчували, що танцювали задля хорошої мети, що їх танець не тільки приніс задоволення їм та глядачам, а й був корисним для хворих діток, котрі лікуються в обласній дитячій лікарні. Цих малюків, яким уже в юному віці випала страшна боротьба – із раком, вихованці «Алєкса спортденс» знають в обличчя, бо дуже часто танцюють у відділенні на днях іменинника. Добро породжує добро – упродовж і після звітного концерту зібрано і передано до лікарні 5 тисяч гривень.

Свято минуло, але праця триває – уже незабаром Віталія Алексеєва та старша пара танцівників – Сергій Пастухов та Катерина Маламуж - вирушать на семінар до Франції, де перейматимуть світовий досвід танцювального мистецтва і ділитимуться власним.

Успіхів «Алєксі» і велике людське спасибі!

А тим, хто хоче долучитися до колективу чи привести сюди діток, тут завжди раді!