Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 24-40-86, 24-15-13,

Новини

«Танго Бар» - трагічне кохання і історія танго

«Танго Бар» - трагічне кохання і історія танго

Вічне і безсмертне танго то запалювало, то заморожувало, захоплювали пристрасні і чіткі рухи, витонченість ліній та костюмів підкреслювали цілеспрямовані промені – і розвивалася історія. Проста історія кохання. Проста і трагічна – прекрасно передана не тільки рухами, а й поглядами, емоціями. Без жодного слова у «Танго Барі» було все зрозуміло – принаймні, щодо сюжетної лінії.

Бо є у цій авторській виставі керівника Народного ансамблю бального танцю «Флеш» Романа Гриценюка і прихований зміст, переданий суто через танцювальні костюми і саму стилістику танцю. Так, це був вечір танго, але різного танго.

-         Є дуже багато напрямків, стилів танго, починаючи від перших витоків -аргентинського танго, який танцювали тільки чоловіки. Потім до танцю долучилися жінки – це були куртизанки, жінки легкої поведінки – в нас це так і показано, пізніше танок прижився і став популярним у Європі, і його танцювали у вищих колах. У «Танго Барі» відтворюється не тільки  кохання, у виставі присутні усі популярні стилі танго, фактично, тут є ще одна історія – самого танцю.

Тепер, коли автор постановки трішечки відкрив нам секрети своєї творчої майстерні, деякі речі стають ще зрозумілішими. Однак, це тільки додає виставі шарму. Оцю родзиночку, можливо не зауважену на прем’єрі, зможуть із задоволенням посмакувати глядачі на наступних переглядах вистави. Бо ж танго повинно тривати довго.

Можливо хтось пам’ятає, «Танго Бар» був поставлений Романом Гриценюком ще кілька років тому, а нинішня прем’єра відбулася саме завдяки глядачам, котрі постійно нагадували, що час би вже задовольнити їх запити і відновити твір. Власне, за цей час багато змінилося – повністю оновлено акторський склад, додано дві сцени, деякі елементи сценарію помінялися місцями, і вийшло навіть краще, зрозуміліше для публіки, пояснює наставник, автор та постановник Роман Гриценюк.

Ну, і, звичайно, про солістів: вони були неймовірні, ці три основні персонажі у виконанні наставників Народного ансамблю бального танцю «Флеш» Дарини Гриценюк та Володимира Толчанова і студента РДГУ, майбутнього хореографа Олександра Оленіча. Хоча, уся трупа – усі дев’ятнадцять потужних артистів вносили кожен свою неповторну ноту і емоцію у хід дійства. І, звичайно, одними із головних героїв, котрих не було на сцені, були режисери-освітлювачі – їх праця теж викликала захоплення.

-         Я сидів у залі і дуже хвилювався, аби ніде не сталося збоїв в освітленні. Це дуже важливо у виставі, але все склалося. Дуже дякую освітлювачам, – з полегшення зітхнув, коли прозвучали останні акорди мелодії, Роман Гриценюк.

Так. Ми бачили, якого напруження додавали промені світла різних відтінків або їх відсутність. І це ще одна особливість постановки «Танго Бар», котра, за відгуками глядачів, вдалася на БРАВО!

-         Сьогодні надзвичайний день. День, коли на світ з’явилося шоу, яке аплодуючи зустрінуть у Німеччині та Австрії, Англії та Нідерландах, Італії та Іспанії. Мова танцю досконала та інтернаціональна, танцівники емоційно включені та професійні, сюжет зрозумілий та драматичний. Все це «Танго Бар». Феєрія хореографічної досконалості. Я в захваті! – ділився в кулуарах враженнями, і написав про це у соцмережах Начальник міського управління культури та туризму Тарас Максименко. - Дякую усім причетним до створення шедевру! Молодці! Браво!

Враження і справді найграндіозніші, однак, таки залишається запитання до керівників «Флешу»: коли виставу можна буде побачити знову? Таке явище в культурі Рівного не повинно пропасти на роки. Чекаємо!