Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 24-40-86, 24-15-13,

Новини

Звітний концерт народного ансамблю ”Барви Лади” та зразкового танцювального ансамблю ”Лада”

Звітний концерт народного ансамблю ”Барви Лади” та зразкового танцювального ансамблю ”Лада”

Серед трепетних і гарячих, патріотичних та інтернаціональних постановок кожен із глядачів знайшов собі до смаку. Та й не дивно, бо ж на сцені відбувалося дійство – пластичні, вже впевнені у собі вихованці старших груп танцювали витончені і запальні танці, ще зовсім малеча дивувала синхронністю та старанням, неперевершено виглядали на помості стрункі, можна сказати, професійні танцівниці, очевидно, за їх плечами - не один рік праці. Нещодавно, до речі, «Лада» відсвяткувала своє перше десятиліття.

Усіх їх – і вже дорослих, і трошки молодших, і зовсім маленьких, вже дуже вмілих, і тих, хто тільки почав танцювати, об’єднала «Лада», з нею вони виростали і ростуть, з неї вони стали «Барвами Лади», і для багатьох випускниць завдяки нібито дитячому захопленню танець перетворився у справу життя. Сльози радості і смутку – так-так, звітний концерт не обійшовся без сліз, так от, ці сльози змахували і керівник «Лади» та «Барв Лади» Вікторія Гарасим’як, і її вихованки, Аня Павловська та Катя Момотюк.

- Аня провела з «Ладою» багато насичених подіями років, ще зовсім малесенькою мама привела її у колектив, разом ми захищали звання народного, разом здобували перемоги у конкурсах та на фестивалях, - розповідає Вікторія Гарасим’як. - Катя приєдналася відносно недавно, але теж стала рідною. Цей концерт для дівчат став останнім у складі нашого танцювального колективу. Вони – випускниці.

Щирі емоції, тепло і любов струменіли у кожному слові керівника і трішечки їх мами Вікторії Гарасим’як. Вона і всі наставники дуже радіють, коли їх дівчатка пов’язують своє майбутнє із танцем. Але навіть якщо вони обирають інший життєвий шлях, головне, про що мріють і випускниці, і їх батьки, і педагоги колективу, щоб кожна дитина була щасливою. Шалено щасливою, підкреслюють у «Ладі» та у «Барвах Лади», і заключний танець, коли на сцені з’явилася ця весела і працьовита родина, таки переконує: такі гарні дітки, навчені досягати результату, просто мусять бути щасливими.

Танцювальний вечір відлунав, а перед очима і досі барвисті костюми, тонкі лінії, прекрасні постановки, і обличчя: усміхнені, зосереджені, що дивляться прямо та сміливо, що відкриті до світу, як і увесь світ відкритий для них.