Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 24-40-86, 24-15-13,

Новини

Казка ”Пан Коцький” від студії ”Ладоньки”

Казка ”Пан Коцький” від студії ”Ладоньки”

Заповнена зала міського палацу культури ледь вмістила усю малечу, котрій кортіло поринути у світ казки. Нічого, що чимало глядачів уже школярі і вважають себе дорослими – коли дивишся, як на сцені грають свої ролі менші за тебе, мимоволі переносишся у роки, коли й сам був зростом, як  мовиться, що й в кишені сховався б.

А з-за лаштунків вибігають маленькі актори, і цей їх публічний виступ для когось – перший, для когось – черговий, але для всіх він такий важливий, бо нині вони проникли всередину казочки, і від них залежить, якою вона стане: доброю, чи не дуже. Від них залежить, як летітиме ворона, де сховаються зайчики і ще багато-багато чого, про що дорослі й не здогадуються.

Головні ж дорослі за лаштунками – Людмила та Вікторія Панащук, керівники та режисери-постановники дитячої зразкової студії музично-естетичного виховання «Ладоньки», тільки усміхаються:

- Коли ви ще поживете в казці, як не в дитинстві, і чи кожному це вдається? Тому ми дуже радіємо, коли наші маленькі вихованці проявляють творчий підхід до своїх ролей. Вони живуть ними, в такому віці ще немає гри, це мить їх серйозного життя, і важливо дати розмах їх крилам, - каже Людмила Панащук. – А щодо казки, так, вона про те, що дружба – це головне у житті, про те, що коли друзі разом, перемагає добро.

Власне, і на сцені без друзів трошки сумно. Тож «Ладоньки» запросили до спільного виступу діток із народного ансамблю бального танцю «Флеш», котрі теж дуже люблять веселитися із друзями.

І як би не завершувалася народна казка про пана Коцького, у інтерпретації «Ладоньок» добро таки перемагає. А й справді, коли бачиш малечу, котра щойно навчилася ходити, говорити, і вже танцює, співає, розвиває свої таланти – то хіба є сумніви щодо цього?