Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 24-40-86, 24-15-13,

Новини

Фестиваль друзів – це креативно і цікаво!

Цими днями народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Dia-dance» побував на «Вокально-хореографічному фестивалі «Золочіва», який відбувся на Львівщині.

Читати далі

Рівне. Літо. Музика

Спека +35 - не перешкода для тих, хто хоче сяйнути талантом, а також для людей, котрі люблять мистецтво, музику, танці, і котрим до вподоби проводити свята у міських парках. Там знову лунали, витанцьовували і аплодували. Словом, Рівне.Літо.Музика...

Читати далі

«Діалог» відкриває таланти в Болгарії

В сезон магнолій та дружби пірнув «Діалог» у своїй першій літній фестивальній поїздці. Відразу зауважимо, що так, наш креативний і беручкий ансамбль сучасного танцю цього року вперше організовував міжнародний мультижанровий фестиваль за межами України, а точніше – у Болгарії. І у них все вдалося!

Читати далі

Бампер і Сус дали ”жару”

Це був незвичний вечір гумору але в тому щось є.... як то кажуть ... велика доля правди перемагає нецензурну лексику.... вечір з «особливою перчинкою

Читати далі

”Роксоланія” та К* виїхали на таборування у Святе

У місті +35 і вище, але це не перешкода для козакування. Та й таборуються наші козаки і всі діти, яким до душі відпочинок на природі, далеко від міського гамору – у Святому, дуже мальовничому населеному пункті у Здолбунівському районі. Там – чудове озеро, гарна місцина для таборування, практично відпочинкова зона, свіже і чисте повітря, бо до траси ще треба добратися… Словом, усі умови для активного відпочинку.

Читати далі