Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 65 15 20 - приймальня

Новини

У «Текстильника» буде своя літня сцена

Коли у міському палаці культури завершували ремонт глядацької зали, то планували, що концертів і творчих програм буде значно більше, ніж раніше. Тоді ж подбали про сучасне освітлення та озвучення. Але життя вносить свої корективи. Гостей із шоу-програмами у нас поменшало, а наші творчі колективи проводять заняття і концерти з дотриманням усіх вимог сьогодення. Але навіть в умовах карантину у палаці відбулося багато приємних змін. Завершується капітальний ремонт приміщення. У коридорах на великих екранах транслюються концерти. Викладають бруківку у внутрішньому дворі. Там буде літня сцена.

Читати далі

Робити добро приємно

Під час благодійного концерту, організаторами якого були Рівненське об'єднання "Просвіта", Рівненський міський палац культури та Парк культури і відпочинку ім. Т. Шевченка зібрали понад 13 тис. грн. для лікування відомого просвітянина, директора культурно-археологічного комплексу "Пересопниця" Миколи Федоришина. У концерті брали участь кращі колективи міського палацу культури, а ведучими свята були наші Валерія Супоньіна-Лагнюк та Юрій Ширко. Після концерту директор міського палацу культури Анатолій Чугуєвець особисто завітав до родини Миколи Федоришина та вручив кошти його дружині Ірині Шаульській, яка є керівником естрадного хору «DAR&B» міського палацу культури. Ірина Євгенівна подякувала за допомогу та сказала, що на банківську картку надійшло під час концерту ще понад 4 тис. грн.

Читати далі

Презентація експозиції про трагедію Волині розпочалася із мелодії скрипки CON AMORE

Сьогодні о 12.00 у МПК «Текстильник» відбулося відкриття виставки про тих, хто в роки нацистської окупації Волині третім Рейхом (1941-1944рр.) рятував від загибелі представників інших національностей і віросповідань. На відкриття виставки прийшов український історик і політолог Максим Мойсейович Гон. А розпочалася презентації експозиції мелодією скрипки керівника ансамблю скрипалів CON AMORE міського палацу культури Лілії Ібулаєвої.

Читати далі

Запрошуємо на благодійний концерт, який відбудеться на сцені у парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка

Не важливо скільки коштів Ви кинете у благодійну скриньку. Можливо, саме Ваша допомога стане найвагомішою у порятунку життя просвітянина, директора культурно-археологічного комплексу "Пересопниця" Миколи Федоришина.

Читати далі

Ми знову на сторінці ART MODELS

Вчора відбулася презентація журналу ART MODELS-2020, де вже традиційно публікуються матеріали про наш міський палац культури. На презентацію запрошуються ті особистості, про яких пишуть у журналі. Цього разу на шпальті ART MODELS-2020 наш «Діалог» та творчі танцювальні колективи, які не тільки здобули призові місця на фестивалі «Sea stars» в Болгарії, а й отримали найвищу нагороду ГРАН-прі. Ще одна публікація та красива фотосесія у цьому виданні про родину Гриценюків, керівників ансамблю бального танцю та студії балету «Флеш» міського палацу культури, які підвищують імідж міста Рівне своїми грандіозними проектами «Різдвяний бал», «Rivne Open», «Зоряний шлях», «Grand Spring Festival» та іншими творчими проектами.

Читати далі