Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 65 15 20 - приймальня

Новини

Чорний квадрат з виставою ”Ідеальна зброя пристрасті”

Жанр - «любовний настрій». Герої - ми з вами. У цьому спектаклі зрада є. У цьому спектаклі зради немає. Багато зраджують один одному, але перш за все - самим собі. Вистава про складнощі і про радощі спільного життя. Розумінь і непорозумінь. Як розповісти коханому, про що розповідати не хочеться? Які «скелети в шафі» живуть у багатьох пар? Що в бажаннях зворушливе і ніжне, а що - смішне і дивне? Вистава грається тонким, але веселим і смішним стилем. Жирні і пікантні жарти, а також відмінні акторські роботи. Єдине, що може перешкодити зрозуміти цей спектакль - хворобливе ставлення до сексуальної теми. Новий хіт від авторів вистави «Хто кого хоче?» - Олексія Курилко та Ірини Когут. Колись давно ці етюди жили в різних спектаклях. Але тепер вони зустрілися, щоб вийшло цілісне і «смачне» творіння - смачного!

Читати далі

Святковий весняний концерт Народного ансамблю скрипалів ”Арієтта”

25 березня о 18.30 у міському палаці культури відбудеться святковий концерт Народного ансамблю скрипалів "Арієтта"

Читати далі

Сьогодні хор «Горинь» – це 35 закоханих у народну пісню рівнян... Його голос - неповторна краса нашої рідної української пісні.

В цю неділю в палаці культури лунала українська пісня у виконанні Народного хору «Горинь» у супроводі Народного духового оркестру палацу культури! Як відзначив директор палацу Анатолій Чугуєвець: «Сьогодні хор «Горинь» – це 35 закоханих у народну пісню рівнян... Його голос - неповторна краса нашої рідної української пісні.» На концерті був присутній колишній художній керівник і директор палацу @Микола Панащук, на очах якого цей колектив створювався, ріс та розвивався. Пан Микола відмітив, що за 35 років хор «Горинь» не втратив своєї популярності. Його мистецтво - своєрідний зразок для творчих колективів Рівненщини. Привітати хор завітали представники національної поліції України! Привітали колектив, побажали розквіту і подальшого процвітання і нагородили керівника хору Назаренка Михайла Івановича нагрудним знаком «ВІДЗНАКА» головного управління національної поліції України в Рівненській області. На концерт завітали сотні шанувальників української пісні! Концерт видався чуттєвим, з атмосферою затишку і чаруючим співом вокалістів хору у супроводі духового оркестру палацу.

Читати далі

Форум митців у галузі хореографічного мистецтва ”Хореографія без кордонів”

У творчості кордонів не буває! Всеукраїнський форум митців «Хореографія без кордонів » відбувся 13 лютого в міському палаці культури. Форум був присвячений збереженню культурних здобутків та світових традицій у галузі хореографії. Було залученно до співпраці провідних спеціалістів та професіоналів у сфері танцю, авторитетних та заслужених діячів мистецтва, викладачів хореграфії шкіл мистецтв, коледжів культури та керівників хореогафічних колективів для збереження культурних надбань та створення сприятливих умов розвитку танцювальної культури в Україні і світі. Після урочистого відкриття форуму та теоретично-лекційної частини заходу всі учасники перемістилися у танцювальні класи палацу де і проводилася до пізньої ночі практична частина форуму. Всі учасники форуму були надзвичайно виснажені, але водночас щасливі, що отримали такий багаж знань у галузі хореографії ще й закріпили їх на практиці. А 14 лютого на учасників форуму чекала екскурсія до Таємничих підземель Рівного. Всі були в захваті від культурної родзинки нашого міста. Ми в свою чергу пишаємося, що співорганізаторами форуму є наші керівники зразкового ансамблю сучасного танцю «Діалог» Манелюки Елла та Дмитро. Знаючи який творчий потенціал має це подружжя ми знаємо точно що цей форум матиме продовження з року в рік.

Читати далі

Початок лютого виявився щедрим не лише на сніг !!! У нас аж 7 стипендіатів міського голови !

Початок лютого виявився щедрим не лише на сніг !!! У нас аж 7 стипендіатів міського голови ! Весь колектив міського палацу культури та його директор Анатолій Чугуєвець вітають наших обдарованих працівників, молодь та дітей палацу, яких за активну участь у творчому та громадського житті міста цьогоріч відзначили стипендією міського голови.

Читати далі