Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 24-40-86, 24-15-13,

Новини

Буде битва року і класики

Святкування 45-річчя міського палацу культури буде креативним і проводитиметься у різних локаціях міста. У палаці 37 творчих колективів, які готові до експериментів. Тому буде битва року і класики, бароко і джазу, звучатиме Вівальді – у блюзі, виконуватимуться хореографічні номери під музику симфонічного оркестру, вуличні танці просто неба. Заключним акордом стане шоу-прем’єра кращих номерів. На ювілей планують запросити і відомих зірок України.

Читати далі

День закоханих із СМАЙЛ ШОУ

День закоханих у Рівному відзначали по-різному. Хтось закохався. Хтось заручився. А хтось провів цей день разом із клубним об’єднанням «КВН м. Рівного». Як кажуть учасники телевізійного проекту СМАЙЛ ШОУ: «Love is SMILE SHOW!».

Читати далі

Два дні краси і гармонії від родини «Едельвейс»

«Едельвейс» святкує День народження. Два дні у міському палаці культури вируватимуть емоції. Адже «Едельвейс» - це завжди талант, краса, гармонія! Це - мистецтво танцю, яскраві костюми та яскраві враження!

Читати далі

”Megapolis»… ВЕСНА… ДЖАЗ…

7 березня естрадний оркестр "Megapolis" та кращі музиканти міста дарують рівнянам святкову програму "Подих весни". Свінг, фанк, ча-ча-ча, ліричні балади та романтичні соло саксофона… Що може бути краще у переддень жіночого свята?

Читати далі

Кіно… Кіно… Кіно…

Учора рівняни мали можливість у міському палаці культури подивитися й послухати кращі саундтреки від ансамблю скрипалів «CON AMORE». Це вже четвертий тематичний проект цього творчого колективу про кіно. Концерт мав назву "Кіноманія 4: Оскар" і зібрав повну залу глядачів. Окрім «Кіноманії» у «CON AMORE» багато інших проектів. Восени до 45-річчя міського палацу культури ансамбль скрипальок планує реалізувати спільний проект із естрадним ансамблем «Скайлайнер». Буде велика битва: «Бароко - проти джазу» і «Класика - проти року».

Читати далі