Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 24-40-86, 24-15-13,

Новини

У Анни Римчук- перше місце на “Star dezt v Praze”

На ювілейному X Міжнародному фестивалі-конкурсі “Star dezt v Praze”, що відбувся у Празі, високо оцінили вокальну майстерність та артистизм солістки міського палацу культури Анни Римчук. І хоча конкуренти були з Америки, Іспанії, Німеччини, Швеції, Азії, Мальти, Ізраїлю, Філіппін, Швейцарії, Куби, Азербайджану, Білорусі, Росії, Казахстану, Латвії, Литви та інших країн, Анна здобула перше місце.

Читати далі

Повернулися з перемогою

Шість призових місць і ГРАН-ПРІ привезли із Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Квітуча країна», що відбувся у місті Умань, ансамблі сучасного танцю «Діалог», «Dia-Danсe» та «ДІА-МАМИ».

Читати далі

Чотири пори року в одному концерті

По-особливому звучали мелодії Вівальді на сцені міського палацу культури у виконанні скрипальок ансамблю «CON AMORE»

Читати далі

«Різдвяна історія або Як знайти тата»

З вистави молодіжного театру для багатьох рівнян розпочався театральний сезон, а заодно й перегляд новорічно-різдвяних комедій. У залі, як і на сцені, вирували емоції. Адже смішні герої, кумедні ситуації, тонкий гумор артистів не дозволяли сумувати. Тому глядачі аплодували стоячи. Браво!

Читати далі

10 жовтня - відкриття театрального сезону

Смішні герої, кумедні ситуації, коли кожен новий поворот подій народжує нову хвилю сміху, яскрава сценографія та костюми - усе це вистава "Різдвяна історія або Як знайти тата", якою розпочнеться театральний сезон.

Читати далі