Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 65 15 20 - приймальня

Наші колективи

Народний аматорський ансамбль джазової музики «ГЕЛІКОН»

Народний аматорський ансамбль джазової музики «ГЕЛІКОН»
Міський Палац Культури, вул. Гагаріна, 6 067-4937981 Леонід Давидович Юхневич від 18 років realtrombonist@mail.ru

Ансамбль працює в різних стилях естрадної та джазової музики, але основна увага приділяється диксиленду. Репертуар різноманітний, постійно поновлюється творами українських та зарубіжних авторів. «Гелікон» бере активну участь у музичному житті міста та області. Влітку часто виступає на відкритих сценах. Відомий не тільки в Україні, а й за кордоном.

Народний аматорський ансамбльджазової музики "Гелікон" створено у 1986 році.

Перший керівник - Микола Панащук.

1997 року удостоєний звання "народний".  

За розвиток естрадної та джазової музики, пропаганду українського інструментального мистецтва ансамбль неодноразово відзначався Подяками, Грамотами та Дипломами керівництва КЗ «РМПК», відділу культури Рівненського міськвиконкому, обласного Центру народної творчості, міського голови.

На сьогодні народний аматорський ансамбль джазової музики «Гелікон» працює у такому складі: керівник - Л.Юхневич (тромбон), Кравчук Р. (труба), Владика В. (кларнет), Турко Б. (баян), Анчук В. (туба), Бондаренко П. (ударні). Колектив знаний не тільки в Україні, а й за кордоном. Багато учасників цього ансамблю працюють і проживають у великих містах Європи. Руслан Кравчук - у Варшаві, Ігор Наливайко- у Празі, Андрій Старченко - у Німеччині. .