Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 65 15 20 - приймальня

Наші колективи

НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ТЕАТР

 НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ТЕАТР
Міський Палац Культури, вул. Гагаріна, 6 0503393952 Древицький Едуард Євгенович від 18 років mpkrivne@ukr.net

Театр заснований у 1968 році під керівництвом Атталії Гаврюшенко студентами Рівненського державного педагогічного інституту. У 1978 році захистив звання “народний” на Всесоюзному огляді аматорських театрів та отримав Диплом І ступеня. Репертуар складається з кращих п’єс вітчизняної та світової драматургії.

Театр неодноразово був відзначений високими нагородами на різних фестивалях та конкурсах. Зокрема, на Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена», що проходив у місті Очаків, «Рампа дружби, що проходив у  Євпаторії, Всеукраїнському фестивалі у Прилуках, фестивалі української культури на Підляшші “Підляська Осінь”. 

Актори часто виступають на сцені Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру. З нагоди 80-річчя, під час театральної імпрези "Відкрита брама", показували виставу «Кольори» за однойменною п'єсою Павла Ар'є.  Брали участь і  у театральному фестивалі «ЛіхтArt».

Нинішній керівник молодіжного театру Едуард Євнгенович Древицький працює у театрі понад 30 років. За цей період актори зіграли багато вистав і ще більше ролей, а театр став легендою Рівного.