Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 65 15 20 - приймальня

Календар подій

СТЕНДАП

СТЕНДАП
19.00 Міський Палац Культури, вул. Гагаріна, 6 0976452110

Наш ютуб і тік-ток канали стрімко розвиваються та популярність наших коміків поступово, але впевнено зростає. Найбільший україномовний ютуб канал зі стендапом частково ознайомив Вас з творчістю наших коміків, тепер ці та нові жарти ти можеш почути наживо у своєму місті. – розповідають учасники Stand Up Battle Club.

Пятеро чудових людей завітають у сім прекрасних міст нашої країни, де поділяться з вами своїми монологами.
 Лєра Мандзюк – Єдина жіноча частина нашого колективу. Уособлення Закарпатського колориту та жіночої відвертості. Гумор без табу вже зовсім скоро у твоєму місті.
 Максим Кравець – Найстарший і відповідно найдосвідченіший учасник колективу, його монологи смішать як дорослих людей, так і молоде тік-ток покоління завдяки харизмі та подачі Максима.
 Роман Щербан – Найвусатіший учасник. Це людина, якій віриш і від якої не хочеш зводити погляду, Історії, які хочеться переслухати. А ви будете мати можливість почути їх вперше.
 Вадим Дзюнько – Рівненський батяр та справжній патріот своєї держави. Його любов до комедії та вміння помічати смішне у буденному не залише вас осторонь
 Богдан Вахнич – найбезпечніший учасник, адже Богдан діючий лікар швидкої допомоги. Безліч цікавих і смішних історій з медичного життя, легкість та впевненість, яку випромінюватиме цей комік не залишить вас байдужими.

– Ну що, українці? Ви готові до нашого першого стендап туру? Готуйте долоньки, ми виїжджаємо! – звертаються учасники Шоу.