Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 65 15 20 - приймальня

Календар подій

Благодійний концерт

Благодійний концерт
17.00 Міський Палац Культури, вул. Гагаріна, 6

3 липня о 17:00 год в Міському палаці культури відбудеться благодійний концерт за участі творчих колективів: Народний аматорський ансамбль бального танцю «Флеш»; Зразковий аматорський естрадний хор «DAR&B»; Народний аматорський ансамбль танцю «Барви Лади»; Народний аматорський ансамбль скрипалів «Con Amore»; Зразковий аматорський ансамбль класичного танцю «Флеш»; Танцювальний клуб "Алекса sport dance"; Ансамбль сучасного танцю "X-dance" по збору коштів для Нікіти Крижного.

 

У маленького хлопчика страшний діагноз - СМА 1 типу (спинально-м‘язова атрофія)!

Спинально-м’язова атрофія - це рідкісне нервово-м’язове захворювання, що супроводжується втратою мотонейронів та прогресивною атрофією м‘язів, що призводить до повного знерухомлення дитини, внаслідок чого вона перестає ковтати та дихати.

Єдиний шанс на порятунок життя Нікітки, це найдорожча у світі генна терапія препаратом Zolgensma(Золгенсма), вартість якої ставить 2 300 000 $. Потрібен всього один укол цього препарату аби повністю зупинити хворобу. Наразі, родина хлопчика зібрала 40% від необхідної суми, але часу залишилося обмаль.

 

Так хочеться, щоб усі дітки були здоровими і мали щасливе дитинство! Ми ніколи не знаємо, коли нам знадобиться допомога! Давайте разом допоможемо дитячій мрії – ЖИТИ – здійснитися!