Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 65 15 20 - приймальня

Календар подій

«Ми знову граємо й надихаємо!»

«Ми знову граємо й надихаємо!»
19.00

«Ми знову граємо й надихаємо!»

«Дякуємо! Без вас не було б нас», - кажуть актори народного молодіжного театру міського палацу культури і на прохання своїх глядачів відкривають святкування 45-річчя палацу виставою "Різдвяна історія або Як знайти тата".

"Різдвяна історія або Як знайти тата" у постановці народного молодіжного театру стала яскравою подією для рівнян. Глядачам сподобалося все: сценографія і костюми, істини буття і тонкий гумор, актори, які завжди вміють здивувати своєю креативністю. Тож,  27 лютого о 19.00 молодіжний театр знову запрошує на перегляд  своєї вистави.

-          Рівнянам сподобалася наша вистава. П’єса гарно прописана. Цікаві ролі, - каже керівник народного молодіжного театру міського палацу культури Едуард Древицький. – У нас було багато психологічних вистав, а ця – весела. Ми любимо дарувати глядачам гарний настрій. Минулого разу кошти з вистави були передані нашій милій дівчинці Валюші Михайловій, якою опікуємося і яку любимо. Їй необхідна підтримка кожного - знову в Німеччину на лікування. 27 лютого вистава проводиться у рамках святкування 45-річчя міського палацу культури. Запрошуємо рівнян на гарну подію, яку довірили відкрити нашому театрові.