Рівне, вул. Гагаріна, 6 +38 0362 65 15 20 - приймальня

Календар подій

Чорний квадрат з виставою ”Чоловічий рід в єдиному числі”
20.10.2021 19.00

Чорний квадрат з виставою ”Чоловічий рід в єдиному числі”

Вистава "Чоловічий рід, в єдиному числі" Блискуча комедія положень відомих французьких авторів Жан-Жака Брікера і Моріса Ласега. Вистава-свято, чомусь у глядачів вона майже завжди викликає асоціації з Новим Роком. Робота сповнена іскрометного гумору і призначена для тих, кому потрібно підняти настрій. Легко і скажено приємно! Жирні і смачні жарти, а також відмінні акторські роботи. Сюжет самий неймовірний: Френк Хардер, полковник американської армії, імпозантний чоловік у літах, виявляється трансвертом і матір'ю молодого француза Луї. Він поміняв стать, ім'я та місце проживання, але не зміг впоратися з материнським інстинктом, тому повернувся до Франції ... Як відреагують на появу Френка-Марії-Луїзи її колишній чоловік, найближча подруга і син - ось в чому інтрига і вся сіль фарсу. Істерики, крики, сльози, шантаж, сміх, прощення, розуміння, близькість і любов, любов, любов! Вже уявили собі «Санта-Барбару»? А ось і ні, тут все чесніше і ... неймовірніше! Від нерозуміння і повного абсурду до радості і приємних випадковостей. Парадокси нашого життя. Музичне оформлення вистави - французький шансон.

Читати далі
Відкриваємо 53 театральний сезон виставою «C'est La Vie» за п’єсою Жана Ануя «Оркестр»
30.09.2021 19.00

Відкриваємо 53 театральний сезон виставою «C'est La Vie» за п’єсою Жана Ануя «Оркестр»

Відкриваємо 53 театральний сезон виставою «C'est La Vie» за п’єсою Жана Ануя «Оркестр»! Цього літа на 26 Всеукраїнському фестивалі «Від Гіпаніса до Борисфена» вистава отримала найвищу нагороду - Гран Прі! Вистава – концерт «C'est La Vie» народного театру Атталії Гаврюшенко Рівненського міського палацу культури буде цікавою не лише молоді, але й усім, хто любить музику й театр в усіх його проявах і розмаїтті.

Читати далі
Концерт- шоу популярного репера Jah Khalib
27.09.2021 19.00

Концерт- шоу популярного репера Jah Khalib

Концерт популярного репера Jah Khalib відбудеться 27 вересня 2021 о 19.00 у міському палаці культури Текстильник Jah Khalib – автор безлічі хітів («Лейла», «Медина», «Мамасита», «Если че я Баха» і т.д.), які вже давно розлетілися на цитати не тільки серед молоді, а й більш дорослого покоління.

Читати далі
До Рівного разом з гуртом Kalush приїде Skofka (додатковий концерт)
24.09.2021 17.30

До Рівного разом з гуртом Kalush приїде Skofka (додатковий концерт)

До Рівного разом з гуртом Kalush приїде Skofka. Skofka родом з міста Здолбунів . Саме за його участі у гурту Kalush записані уже досить відомі хіти «Додому», «Давай на чистоту», «Файна», «Не напрягайся» Нагадаємо, що квитки можна придбати у ПК «Текстильник» У касі!

Читати далі
Відомий український хіп-хоп гурт KALUSH
24.09.2021 19.00

Відомий український хіп-хоп гурт KALUSH

У Рівному виступить відомий український хіп-хоп гурт KALUSH. Концерт реперів відбудеться 24 вересня о 19.00 в міському палаці культури (Гагаріна,6). KALUSH лише рік тому увірвався на українську реп-сцену, а сьогодні кліпи гурту збирають мільйони переглядів на YouTube. Кілька треків гурт зачитав у фіті з alyona alyona, саме кліп на пісню «Гори» разом з артисткою має найбільше переглядів – понад вісім мільйонів. А кліп на сольний трек «Зорі» зібрав 7,8 мільйона переглядів. Нині KALUSH збирає цілі зали на сольні концерти, відтак гурт запрошує на свій сольник в Рівному 24 вересня, в міському палаці культури. Лише кілька днів тому KALUSH випустив кліп на трек «Маяком», тож вже невдовзі його можна буде заспівати разом з хіп-хоп виконавцями на концерті у Рівному.

Читати далі